איך אפשר להאיץ את המטבוליזם בגוף?

מערכת העיכול שלנו אחראית על תהליך הנקרא חילוף חומרים, או בלועזית "מטבוליזם". המטבוליזם שלנו הוא זה שקובע כמה מהר נעכל את מה שאכלנו, באיזו צורה נפרק את החומרים שנכנסו לגופנו, ובהתאם לכך – האם נרד או נעלה במשקל. אנשים בעלי חילוף חומרים איטי הם כאלה שלרוב יהיו בעלי נטייה להשמנה ולעלייה במשקל, בעוד שאנשים בעלי חילוף חומרים מהיר הם אותם אנשים עליהם נהוג לומר שהם יכולים לאכול הכל ולא להשמין.

מה קובע את חילוף החומרים שלנו?

אז מדוע לאנשים מסוימים יש חילוף חומרים מהיר ולאחרים חילוף חומרים איטי? התשובה נעוצה במגוון רב של גורמים החל מגנטיקה, דרך מחלות מטבוליות (סכרת, רככת, צפדינה ועוד) ועד לאורח החיים אותו מנהל האדם. ככל שאדם יחיה חיים פעילים יותר, כך חילוף החומרים שלו יהיה גבוה יותר, כך למשל, חילוף החומרים הגבוה ביותר ניכר אצל ספורטאים ואתלטים מקצועיים.

אז כיצד נאיץ את חילוף החומרים שלנו?

הדרך המהירה, הקלה והזמינה ביותר היא כמובן להעלות את רמת הפעילות הגופנית שלנו. דרך יעילה מאד היא לבחור באימון EMS ברשת אי אמ אס קלאב. אימון EMS ברשת EMS club הוא אימון שמצריך 20 דקות שבועיות בלבד, אך הוא בעל אינטנסיביות גבוהה ומפעיל את כל השרירים בבת אחת. מתאמנים רבים מעידים כי לאחר אימון ברשת EMS club, הם הבחינו בחילוף חומרים מהיר יותר ובקצב מהיר של ירידה במשקל!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *