כמה קלוריות מומלץ לאכול ביום?

אחת השאלות הנפוצות ביותר אצל כל אדם, היא כמה קלוריות צריך לאכול ביום על מנת לשמור על אורח חיים בריא או על מנת לרדת במשקל, אך אין מדובר בתשובה זהה. מומחי הכושר של אי אם אס קלאב מסבירים, כי מספר הקלוריות הרצוי לאדם משתנה על פי הצרכים והמטרות שלו, כך שלמשל על מנת לשמור על אורח חיים בריא ומשקל גוף סטטי ותקין יש לאכול כמות מסויימת של קלוריות, תוך כדי הקפדה על שריפת קלוריות, וכדי לרזות, יש, מן הסתם, להוריד את כמות הקלוריות הנצרכת ולהעלות את כמות הקלוריות הנשרפת. לתהליך זה קוראים – מאזן קלוריות.

תזונה נכונה להורדת משקל

מהו מאזן קלוריות?

מאזן קלוריות, כשמו כן הוא, האיזון בין הקלוריות הנכנסות והיוצאות. על מנת להעלות במשקל יש לשמור על מאזן קלוריות חיובי (יותר קלוריות נכנסות לגוף מאשר נשרפות) וכאשר רוצים לרדת במשקל יש לשמור על מאזן קלוריות שלילי (יותר קלוריות נשרפות מאשר נצרכות). זה אמנם נשמע מעט פשטני אבל אין ספק שזה הרבה יותר מורכב מכך. למשל, גם איכות הקלוריות היא משמעותית ואין לצרוך סתם קלוריות "ריקות". לדוגמה, אם אדם צריך לצרוך 1500 קלוריות, והוא אוכל רק ממתקים בשווי 1500 קלוריות, הוא לא ירזה וגם יעשה נזק די משמעותי לגוף שלו. השריר לא יקבל את אבני הבניין להן הוא זקוק כדי לבנות את עצמו (חלבונים, פחמימות ושומנים) והגוף יהפוך חלש בצורה משמעותית.

אז מה עושים?

דרך נבונה לחיות חיים בריאים יותר היא לצרוך קלוריות איכותיות הכוללות את כל מה שהגוף צריך ולשלב אימון גופני אינטנסיבי כמו אימון EMS ברשת EMS קלאב. אימון זה מבטיח כי תשרפו כמות גבוהה של קלוריות, באימון קצר. אימון ברשת EMS club מצריך רק 20 דקות בשבוע לשריפת קלוריות מקסימלית!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *